PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=236096}

Skazany na śmierć

Prison Break
7,6 218 216
ocen
7,6 10 1 218216
6,9 12
ocen krytyków
Skazany na śmierć
powrót do forum serialu Skazany na śmierć

[Niech przeczytają ci, którzy mają 6 sezon Lost za sobą]

Jakie było moje zdziwienie, gdy w 4 sezonie podczas próby sprzedania Scylli przez "Złego Agenta" i Gretchen pojawiła się postać Jacoba, a potem współpracującego z nim Dymka :D Hm, co za przypadek! A później jeszcze Ethan który przesłuchiwał Dona Selfa w szpitalu, miłe zaskoczenie!

Co do "Skazanego..." - w pierwszym sezonie miałam ciary, wątek tatuażu - jak dla mnie genialny. Drugi sezon - trzyma poziom, gdyby go nie było każdy by spekulował czy więźniowie zostali złapani poza Fox River. Sezony trzeci i czwarty - to już nie ten Prison break :/ Ale odczucia, mimo wszystko, mam pozytywne. Zakończenie jak dla mnie było dobre, mogli sobie tylko darować "The final break", bo jest strasznie nielogiczne. Oceniając skupię się na pierwszym sezonie ;)

LouiseValliere

Ogólnie Lost i Prison Break swego czasu byli klasykami i każdy oglądał to w TV, piękne czasy... :)

Pierwsze dwa sezony to arcydzieła, rzekłbym nawet, że czwarty bardziej mi się podobał od trzeciego, ten był dosyć dziwny pod względem klimat przede wszystkim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones